Hotelarstwo

Hotele i resorty stanowią modelowy przykład środowisk gdzie mobilność jest ściśle połączona z obsługą i satysfakcją klienta. Wymagają niezawodnych rozwiązań niosących zadowolenie wśród klientów. Meru Networks dostarcza infrastrukturę dla najważniejszych usług komunikacyjnych, rozszerzonych usług głosowych i transmisji danych, video i innych usług poprzez jednolitą i niezawodną sieć WI-FI. Zaawansowana jednokanałowa architektura Meru zapewnia zysk efektywności realizacji założeń postawionych przed bezprzewodową siecią w hotelu czy resorcie. Architektura czwartej generacji została zaprojektowana tak, by sprostać wymogom dzisiejszych aplikacji, urządzeń i usług wykorzystywanym w podróży XXI wieku.

  • Usługi głosowe Voice Over Wireless zapewniają kluczową dla najważniejszych aplikacji jakość usług komunikacyjnych.
  • Płynna i niczym nie zakłócona mobilność bez konieczności ponownej autoryzacji podczas zmiany punktu dostępu zapewnia wzrost produktywności i łatwość adaptacji rozwiązań na przestrzeni placówki, bez względu na jej rozmiar.
  • Bezpieczna komunikacja
  • "All Wireless Hotel"- elastyczne rozwiązanie spełniające rosnące wymagania stawiane bezprzewodowym rozwiązaniom.
  • Obniżone koszty utrzymania ? prostota zarządzania i wdrażania obniża całkowite koszty związane z inwestycją.

Rozwiązania Meru Networks zogniskowane są na trzech typach placówek o różnych wymaganiach.

Hotele

Dzisiejszy wymagający podróżnik oczekuje usług najwyższej jakości. Usługi internetowe i interaktywne, automatyzacja oraz inne udogodnienia stanowią o atrakcyjności hotelu w XXI wieku. Goście oczekują uproszczonych procedur rejestracji hotelowej, szybkiego dostępu do internetu, interaktywnej telewizji oraz rozszerzonych udogodnień i możliwości dozoru czy wysokiej jakości komunikacji VoIP.

Powyższe usługi w połączeniu z dodatkowymi programowymi udogodnieniami są kluczowymi elementami recepty na długotrwałą lojalność gości wobec firmy. Pokoje hotelowe przyszłości z dostępem do szerokiego wachlarza usług, bezproblemową mobilnością i niezawodnością bezprzewodowych rozwiązań dostępne są już dziś. Sieci bezprzewodowe Meru czwartej generacji oferują najszersze i najnowsze technologie dla turystów i podróżników Twoim gościom.

Zadowolenie klienta jest kluczem do sukcesu każdego hotelu czy pensjonatu ? efektywność pracy zarządu i obsługi oraz spełnianie oczekiwań klientów wraz z wysokim poziomem serwowanych usług idą w parze.

Kurorty

Wymogi stawiane wysokiej klasy hotelowi połączone z dodatkowymi oczekiwaniami sprawiają, iż luksusowe kurorty dzisiejszych czasów wymagają dla swoich klientów tego, co najlepsze. Oferując wszelkie udogodnienia spotykane w wiodących hotelach, kurorty stawiają poprzeczkę dostarczanym usługom i rozwiązaniom jeszcze wyżej. Zdobywająca nagrody architektura Meru pozwala kurortom na dostarczanie usług komunikacyjnych swoim klientom bez względu na ich położenie.

Hotele / mieszkania

Rynek hotelarsko-mieszkaniowy rośnie w fenomenalnym tempie. W miejscach łączących luksusowe usługi hotelarskie na wybranych piętrach z mieszkaniami w innych częściach budynku dostarczanie usług telekomunikacyjnych za pośrednictwem jednej infrastruktury może stanowić nie lada wyzwanie ? ale nie dla Meru. Meru Wireless LAN (WLAN) System został dopasowany i dostosowany do szerokopasmowych aplikacji czasu rzeczywistego, gdzie bezpieczeństwo i niezawodność dostarczanych usług stanowią priorytet.